Přeskočit na hlavní obsah

NEZAPOMÍNEJTE NA PAPÍROVÉ FOTOGRAFIE

Kolikrát se vám stalo, že jste ztratili svoji oblíbenou fotografii, protože jste ji neměli vytištěnou? Vsadím se, že se to stalo téměř každému, kdo nyní tento článek čte. Mně už se to v minulosti také stalo.

 V dnešní uspěchané době si vždy plánujeme, že si fotky vytiskneme a  pečlivě uschováme, jakmile budeme mít vhodnou chvíli. Bohužel ale ten správný moment přijde jen málokdy, protože jsme příliš zaneprázdnění. Pak ztratíme svůj telefon, paměťovou kartu nebo se rozbije disk v počítači a my tím ztratíme naše fotografie navždy. A jsme z toho smutní, protože v tom telefonu nebo na zmíněném disku jsme měli fotky prvního úsměvu našich dětí, jejich první krůčky, první všechno!

Mnoho z nás pamatuje ještě diskety. Média se mění, neustále. CD a DVD se již používá jen výjimečně, já už je na fotografie nepoužívám vůbec, a myslím si, že ani USB flash disky zde nebudou neustále.

Proto jsem toho názoru, že je opravdu důležité mít fotografie vytištěné. A z toho důvodu (a i z mnoha dalších) nabízím pouze kompletní a profesionální služby, mé fotografie obdržíte vždy vytištěné. Na kvalitním, značkovém fotografickém papíře. Boxy na fotografie (folioboxy), které jsou součástí mých fotografických balíčků, jsou vyrobeny z archivních materiálů tak, aby chemické látky fotografie během let nepoškodily. Díky tomu se mí klienti mohou ze svých fotografií těšit navždy. Prozkoumala jsem toho hodně, abych svým klientům mohla nabídnout pouze to nejlepší.

Pokud máte zájem investovat do krásných fotografií Vás samotných, Vašich dětí nebo Vaší rodiny, které si bude Vaše rodina předávat z generace na generaci, kontaktujte mne, ráda si s Vámi domluvím termín bezplatné konzultace, kde probereme Vaše představy a budete se moci seznámit s mnou nabízenými fotografickými produkty.

Pokud o focení u mne zájem nemáte, doporučuji Vám, abyste si alespoň nechali vytisknout fotografie, které máte doma na počítači nebo ve Vašem telefonu. Byli byste smutní, kdybyste o ně přišli.Populární příspěvky z tohoto blogu

STUDIOVÝ PORTRÉT

Studiový portrét je výzva. Není jen o zaostření a následném cvaknutí spouště. Je třeba se "napojit" na osobu, kterou fotografujete, ať už je to dítě nebo dospělá osoba. Pokud k tomu nedojde, tak není možné vytvořit skutečný a důvěrný obraz osoby, která se nachází před Vaším objektivem.

Ve skutečnosti, je portrétní fotografická schůzka ve studiu zkouškou Vaší schopnosti fotografovat. Ve foto studiu jste pouze Vy a Váš model. Není tam žádné rozptýlení. A je zcela na schopnostech fotografa, zda v tomto "vakuu" dokáže něco vytvořit.

Mým cílem je, aby mé fotografie byly emotivní. Aby v divákovi vyvolávaly různé pocity a emoce a přinutily ho se nad fotkou zamyslet. Nejedná se o umění, které se bude líbit každému. Ale těm, kteří se dokáží do tohoto stylu vcítit, přinesou mé fotografie nejen vnější obraz fotografované osoby, ale i hlubší pohled do její duše. Podstatu, která je skryta za úsměvem.

(Klasické "usměvavé" fotografie umím vytvořit a vytvářím také. Ty vá…

CO VŠECHNO OBSAHUJE VAŠE FOTOGRAFOVÁNÍ U MNE?

Často a ráda si povídám o tom, co všechno obsahuje fotografování, které si u mne lidé objednají. Výsledkem nejsou totiž jen fotografie. Celé focení je i krásný zážitek, na který lidé rádi vzpomínají. A zatím každý, přestože na začátku říkal, že se fotí nerad, odcházel s tím, že si focení užil. Což mne moc těší.

A co vše tedy můžete během svého fotografování očekávat?
Krok č.1: Přípravnou konzultaci Zvu Vás ke mne do studia v Plzni na bezplatnou konzultaci a ukázku studia. Ukážu vám prostředí, ve kterém se budete fotit, můžete si prohlédnout oblečení, které je ve studiu k dispozici k zapůjčení, prohlédnout a osahat si krásné a kvalitní produkty, které nabízím a také probereme podrobnosti focení, které byste si přáli. Ani pro proběhnutí této schůzky nemáte povinnost si focení zarezervovat. Ale pokud se rozhodnete, že byste se u mne chtěli nechat vyfotografovat, velice ráda s Vámi vyberu datum, které Vám vyhovuje. Konzultaci je možné samozřejmě provést i po telefonu.
Krok č.2: Naplánování…

PŘÍBĚH O RADOSTI Z FOTOGRAFIÍ

Představte si ten pocit... Odcházíte z fotostudia a přes rameno máte tašku. Jsou v ní fotky. Vaše portréty. Jdete po ulici. Lidé, které potkáváte nemají nejmenší tušení, co si v tašce nesete. A vás to přitom naplňuje krásným pocitem spokojenosti. Zatím je to takové malé tajemství. Nesete si ho domů a víte o něm jenom vy.


Cestou ještě skočíte rychle do krámu něco nakoupit. Ale jen rychlý nákup. Nechcete se zdržovat, protože už se těšíte domů. Až si v klidu sednete a fotky si znovu prohlédnete. Důkladně. A pomalu. Ani se vám totiž nechce uvěřit, že ten krásný pocit, který v sobě máte, je opravdový. Že by pár fotek mělo takovouhle sílu? Rohlíky do tašky dáte velmi opatrně. Hned vedle si přece nesete svůj poklad. Nesmí se mu nic stát.

Možná jedete autem. Taška s fotkami leží na sedadle spolujezdce. Když stojíte na červené, je to tak lákavé. Teď je přece chvilku čas. Chcete se jen rychle mrknout. Letmo se podívat a posílit ještě trochu víc ten pocit spokojenosti. Radosti. Těšení se. Ale už…